Mapa piwnych miejsc w Szczecinie

Poniżej udostępniam stworzoną przeze mnie mapę piwnych miejsc w Szczecinie – zaznaczyłem na niej szczecińskie browary, sklepy specjalistyczne oraz warte odwiedzenia puby. Póki co ograniczam się jedynie do stolicy Pomorza Zachodniego, jednak w przyszłości nie wykluczam rozszerzenia mapy na cały region.

Chciałbym, aby mapa ta była współtworzona przez Was – dlatego jeśli znacie jakieś piwne punkty w mieście (puby, restauracje, sklepy itp.), które przeoczyłem, dajcie mi znać – czy to mejlowo (kuba@chmielnik-jakubowy.pl), czy to w komentarzach tu na blogu, albo na moich profilach w mediach społecznościowych. Obiecuję, że będę na bieżąco nanosił aktualizacje. Zachęcam więc do współpracy! 🙂

Po kliknięciu na ikonę znajdującą się w prawym górnym rogu zagnieżdżonej powyżej mapy, można przejść do pełnej wersji mapy wraz z legendą.

Bezpośredni link do mapy:
https://www.google.com/maps/d/embed?mid=1bucWhRQ3TRZ-xpl16TX9B43aHNw&hl=pl

Aby ułatwić Wam kontakt ze mną w sprawie współpracy przy tworzeniu tego projektu, założyłem specjalną grupę na Facebooku, na której każdy z Was może zamieścić swoje zgłoszenie miejsca, które warto zaznaczyć na mapie. Link do grupy:
https://www.facebook.com/groups/1711011569160414/