O nas

Portal o Piwie to największy w Polsce tematyczny serwis informacji o piwie. Znajdziecie tu przede wszystkim newsy ze świata piwa (nie tylko kraftowego), ale również recenzje piw dostępnych w sprzedaży.

Jakub Siusta

Nazywam się Jakub Siusta i jestem redaktorem naczelnym Portalu o Piwie. Piwem na poważnie interesuję się od 2012 r. To wtedy zacząłem szukać czegoś innego niż piwa z browarów regionalnych.

Na portalu Chmielnik Jakubowy nieustannie zgłębiam tajniki polskiego kraftu – spodziewajcie się więc recenzji piwnych wyrobów polskich rzemieślników, a także newsów ze świata piwnego rzemiosła. Szczególny nacisk będę kładł na wieści z okolic Szczecina. Zapraszam!


Gdyby ktoś z Was chciał się ze mną skontaktować – oddaję Wam do dyspozycji mój adres e-mail: [email protected]. Śmiało piszcie! 🙂 Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy, więc jeśli masz jakiś pomysł, zapraszam do kontaktu.

Ponadto jestem aktywny także w mediach społecznościowych – zachęcam do lajkowania, szerowania, śledzenia i komentowania treści, które się pojawiają na moich profilach.

Facebook: https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

Twitter: https://twitter.com/chmielnikjakuba

Instagram: https://www.instagram.com/kubapolice/

Pinterest: https://pl.pinterest.com/chmielnikjakuba/

Od 20.05.2019 r. prowadzę działalność gospodarczą:
Media Internetowe Jakub Siusta
Bartoszewo 2B
72-004 Tanowo
NIP: 8513011510
REGON: 383402990

Adres korespondencyjny:
Jakub Siusta
Bartoszewo 2B
72-004 Tanowo
tel. 661 915 818

Numer rejestru dzienników i czasopism: 1110