Kilka słów o portalu

Nazywam się Jakub Siusta. Jestem rodowitym policzaninem, pochodzę więc z obszaru, które wciąż pozostaje piwną pustynią na mapie Polski – zarówno pod względem działających browarów i inicjatyw kontraktowych, jak również pod względem ciekawych lokali i wydarzeń okołopiwnych. Dlatego  na moim blogu mam zamiar postawić na promocję tego wszystkiego, co dzieje się w samym Szczecinie, ale także na zachodniopomorskiej scenie piwnej.

Jakub Siusta

Piwem na poważnie interesuję się od 2012 r. To wtedy zacząłem szukać czegoś innego niż piwa z browarów regionalnych. Od tamtej pory systematycznie gromadzę zapiski na temat wypitych przeze mnie piw, których wg dziennika piwnego na portalu Browar.biz wypiłem ponad 900.

Na portalu Chmielnik Jakubowy nieustannie zgłębiam tajniki polskiego kraftu – spodziewajcie się więc recenzji piwnych wyrobów polskich rzemieślników, a także newsów ze świata piwnego rzemiosła. Szczególny nacisk będę kładł na wieści z okolic Szczecina. Zapraszam!


Gdyby ktoś z Was chciał się ze mną skontaktować – oddaję Wam do dyspozycji mój adres e-mail: [email protected]. Śmiało piszcie! 🙂 Jestem otwarty na wszelkie formy współpracy, więc jeśli masz jakiś pomysł, zapraszam do kontaktu.

Ponadto jestem aktywny także w mediach społecznościowych – zachęcam do lajkowania, szerowania, śledzenia i komentowania treści, które się pojawiają na moich profilach.

Facebook: https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

Twitter: https://twitter.com/chmielnikjakuba

Instagram: https://www.instagram.com/kubapolice/

Pinterest: https://pl.pinterest.com/chmielnikjakuba/

Od 20.05.2019 r. prowadzę działalność gospodarczą:
Media Internetowe Jakub Siusta
ul. Zamenhofa 30/1
72-010 Police
NIP: 8513011510
REGON: 383402990

Adres korespondencyjny:
Jakub Siusta
ul. Zamenhofa 30/1
72-010 Police
tel. 661 915 818

Numer rejestru dzienników i czasopism: 1110