fot. Funky Shop – Craft Beer Online/Facebook

Już za kilka tygodni wystartuje sklep internetowy Browaru Funky Fluid. News ten został ogłoszony w Boże Narodzenie, czyli w miniony piątek. W sklepie mają być dostępne piwa z Browaru Funky Fluid oraz z zaprzyjaźnionych browarów z Polski i z zagranicy.

W ofercie sklepu znajdą się ponadto premiery i limitowane piwa z Browaru Funky Fluid. Będzie można również wykupić tzw. subskrypcje. To nie koniec atrakcji – kolejne mają zostać ujawnione już niedługo.

Fanpage sklepu na FB:
https://www.facebook.com/Funky-Shop-Craft-Beer-Online-102308188463114/

Jednocześnie browar zapowiedział, że w przyszłym roku na rynek wypuści dużą ilość piw leżakowanych w beczkach, jak również pierwsze w historii Funky Fluid piwa dzikie.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia mojego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Poprzedni artykułWieści Tygodnia #237
Następny artykuł#923: ?/Majstersztyk – Stacja Ameryka
Nazywam się Jakub Siusta. Jestem rodowitym poli­cza­ni­nem, pocho­dzę więc z obsza­ru, które wciąż pozo­sta­je piwną pusty­nią na mapie Polski – zarów­no pod wzglę­dem dzia­ła­ją­cy­ch bro­wa­rów i ini­cja­tyw kon­trak­to­wy­ch, jak rów­nież pod wzglę­dem cie­ka­wy­ch loka­li i wyda­rzeń oko­ło­piw­ny­ch. Dlatego na moim blogu mam zamiar posta­wić na pro­mo­cję tego wszyst­kie­go, co dzie­je się w samym Szczecinie, ale także na zachod­nio­po­mor­skiej sce­nie piw­nej.