fot. Beerweek Festival/Facebook

Beerweek Festival 06 w Krakowie, zaplanowany na początek września tego roku, nie odbędzie się w zapowiadanym terminie. Impreza została przeniesiona na maj przyszłego roku.

Szósta edycja Beerweeku odbędzie się w dniach 21-23.05.2021 r.

– W związku z rosnącymi niepewnościami związanymi z COVID-19 oraz niemal pewnym wprowadzeniem Żółtej Strefy w Krakowie, jesteśmy zmuszeni ponownie zdecydować o przeniesieniu Beerweeka 06 – piszą organizatorzy w opublikowanym na Facebooku komunikacie.

Dalej czytamy, że gdy w maju planowano wrześniową edycję festiwalu, Kraków był wolny od zakażeń koronawirusem i wszyscy mieli nadzieję, że pandemia szybko się skończy. Niestety, rzeczywistość to zweryfikowała.

– Byliśmy przygotowani na to, by zapewnić i Wam, i wystawcom maksymalne bezpieczeństwo, ale warunki narzucane na obszary znajdujące się w Żółtej Strefie po pierwsze drastycznie ograniczają liczbę odwiedzających, a po drugie wiążą się z jeszcze większymi obostrzeniami dotyczącymi np. noszenia maseczek. Nie chcemy więc organizować imprezy, która będzie totalnie ograniczała Waszą swobodę i nie pozwoli Wam czuć się przyjemnie – informują organizatorzy.

Osoby, które kupiły wejściówki na wrześniową edycję, zachowają prawo wstępu na majowy festiwal. Oczywiście będzie też można zwrócić zakupione bilety. Zakupione szkło będzie można odebrać w BroPubie oraz nabyć je w sklepie internetowym Brokreacji oraz w punktach partnerskich.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia mojego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku