Chmielnik Jakubowy pojawił się na Twitchu. Nie trafią tam jednak materiały związane z tematyką piwną, ale z… lotnictwem cywilnym. Od jakiegoś bowiem czasu wciągnęło mnie latanie w Microsoft Flight Simulator 2020.

Pierwotnie konto na Twitchu powstało jako sposób na zapisywanie przebiegu lotów (na Xboxie możliwości są pod tym względem mocno ograniczone), tak, aby można było wrócić do konkretnych lądowań, czy innych wydarzeń w powietrzu. Streamy pojawiają się 2-3 razy w tygodniu o różnych porach – w ich trakcie latam zarówno na ustawieniach czasu rzeczywistego, jak i realnej pogody.

Reklama

Jeśli ktoś z Was jest również zainteresowany/a lotnictwem, to zapraszam na mój profil na Twitchu. Będę wdzięczny za zostawienie followa.

Link:
https://www.twitch.tv/chmielnikjakubowy

Dajcie też znać, czy chcecie otrzymywać na Facebooku Portalu o Piwie informacje rozpoczęciu streama lotu.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama
Poprzedni artykuł#1082: AleBrowar – Smoky Joe
Następny artykułWieści Tygodnia #287
Nazywam się Jakub Siusta. Jestem rodowitym poli­cza­ni­nem, pocho­dzę więc z obsza­ru, które wciąż pozo­sta­je piwną pusty­nią na mapie Polski – zarów­no pod wzglę­dem dzia­ła­ją­cy­ch bro­wa­rów i ini­cja­tyw kon­trak­to­wy­ch, jak rów­nież pod wzglę­dem cie­ka­wy­ch loka­li i wyda­rzeń oko­ło­piw­ny­ch. Dlatego na moim blogu mam zamiar posta­wić na pro­mo­cję tego wszyst­kie­go, co dzie­je się w samym Szczecinie, ale także na zachod­nio­po­mor­skiej sce­nie piw­nej.