Jeśli kupiłeś/aś w ostatnim czasie BeFree, czyli piwo bezalkoholowe z Browaru Doctor Brew, to proszę o chwilę uwagi ;). Z uwagi na przegazowanie wycofane zostały ze sprzedaży piwa uwarzone w browarze w Niechanowie (daty konkretnych partii w rozwinięciu). Ekipa Doctor Brew w opublikowanej przez siebie na Facebooku informacji zapowiedziała też, że wszystkie kupione już przez klientów butelki po odpowiednim udokumentowaniu zostaną wymienione. 

Doctor Brew poinformował o tym fakcie na swoim fanpejdżu na Facebooku. Przyczyną przegazowania, które może prowadzić do granatów, czyli wybuchania butelek, jest ponoć błąd po stronie browaru, w którym piwo zostało uwarzone (czyżby problem z pasteryzacją?). Dotyczy to butelek z następującymi datami:
19.12.2017 – BeFree truskawka
9.12.2017 – BeFree
11.12.2017 – BeFree
17.12.2017 – BeFree
25.12.2017 – BeFree

Jeśli kupiłeś, któreś z powyższych piw, zrób zdjęcie butelki, tak aby widoczna była data przydatności do spożycia i wyślij je do Doctorów, np. za pośrednictwem ich fanpejdża. Jeśli jesteś pośród tych, co zakupili piwo z powyższych partii, to radzę trzymać je w lodówce i wypić jak najszybciej, ponieważ na Facebooku pojawiają się zdjęć butelek, które nie wytrzymały nagromadzonego w ich środku ciśnienia i wybuchły.