Browar Łąkomin, Maltgarden oraz Stu Mostów – te i inne browary przyjadą do Szczecina i wystawią się podczas odbywającej się w dniach 1-3 października imprezy pn. Oktoberfest Szczecin 2021. Łącznie będzie można skosztować piwa z 14 stoisk.

Podczas szczecińskiego Oktoberfestu będzie można skorzystać z oferty stoisk browarów: Pod Zamkiem, Rockmill, Witnica, Colberg, Piwo z Żuka, Łąkomin, EDI, Stu Mostów, Za Miastem, Maltgarden, Miejskiego Browaru Stargard, Koreb oraz Opolskiego. Ponadto typowo oktoberfestowych piw (i nie tylko) będzie można spróbować na stoisku sklepu i hurtowni Chmiel – Świat Piwa ze Szczecina. Swoją ofertę zaprezentuje też pasieka i miodosytnia Dziki Miód oraz szczecińska manufaktura bezalkoholowych koktajli kraftowych Poshe Drinks.

Reklama

W strefie gastronomicznej stanie kilka foodtrucków: Wół i Krowa (burgery), Dzika Kuchnia (dania z dziczyzny), Ale Ciacha (langosze), Nasz Naleśnik, Rybysieje (bułka z paprykarzem), Montownia Frytek, Arizona Pastrami, Tostolandia oraz Bike Cafe.

W programie Oktoberfestu Szczecin 2021 znalazły się prelekcje tematyczne piwnych ekspertów – na scenie zobaczymy Marcina Stefaniaka, Krzysztofa Żurawskiego, Michała Zaborowskiego i Tomasza Wieczorka. Nie zabraknie również koncertów i stand upu. Zaprezentują się zespoły STAN GER, Tea Time Boogie, Damian Rybicki oraz Magic of Queen. Usłyszymy także stand up w wykonaniu Damiana „Vikinga” Usewicza i Mateusza Pałki.

Impreza potrwa trzy dni – w piątek (1 października) stoiska będą otwarte w godzinach 16:00-23:00, w sobotę – 12:00-23:00, a w niedzielę – 12:00-18:00.

Link do wydarzenia na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/4214877758561490

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama