17 stoisk browarów będzie można odwiedzić w trakcie organizowanego w Szczecinie Oktoberfestu. Wydarzenie rusza już w najbliższy piątek (6 października) i potrwa trzy dni.

Wśród tegorocznych piwnych wystawców znaleźli się: Browar Pod Zamkiem, Browar Gryfus, Browar Bespoke, Browar Nieczajna, Browar Harpagan, Browar Lubrow, Browar Sady, Miejski Browar Stargard, Browar Stu Mostów, Browar za Miastem, Browar Colberg, Browar Maltgarden, Browar Odrzański, Piwo z Żuka, Browar Świdnica, Browar Witnica oraz Kalea | Erl Bru. Nie zabraknie również znanej szczecińskiej hurtowni Chmiel Świat Piwa, miodosytni Skarb Templariuszy oraz stoiska z nalewkami Pijana Wiśnia.

Reklama

Część merytoryczną o tematyce piwnej poprowadzą w tym roku ze sceny Łukasz Anczyk z blogu Opiwatele oraz Tomasz Wieczorem, który zajmie się tematem historii piwa.

Impreza odbędzie się tradycyjnie w samym centrum Szczecina, w ciągu tzw. Alei Kwiatowej. W piątek stoiska będą czynne w godzinach 16:00-24:00, w sobotę: 12:00-24:00, zaś w niedzielę: 12:00-18:00.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama