Co tydzień publi­kuję dla Was na moim blogu zesta­wie­nie piw­nych nowo­ści mija­ją­cego tygo­dnia – szcze­gólny naci­sk kładę na infor­ma­cje o nowy­ch piwa­ch na rynku, ale także cie­kawe piwne zapo­wie­dzi. Jeśli nie chce­sz, aby zabra­kło w moim coty­go­dnio­wym zesta­wie­niu jakie­goś kon­kret­nego newsa, napi­sz do mnie mejla: [email protected].

Odbywające się jeszcze dziś w Łodzi targi Piwowary przyniosły całą masę nowości, których nie dałbym rady zliczyć, gdyby nie komunikat prasowy, jaki otrzymałem od organizatorów. W zapowiedziach natomiast królują piwa, które pojawią się na Beer Geek Madness.

Reklama

(03.03–09.03.2019 r.)

Nowe piwa na rynku:

Łącznie: 36 piw

Zapowiedzi nowych piw:

  • Krańcówka na Kurczakach z Browaru Piwoteka – cock ale (premiera: 23 marca, Beer Geek Madness)
  • Willy Jelly z Browaru Monsters – peanutbutter & jelly stout w dwóch wersjach – malinowej i jagodowej (premiera: 23 marca, Beer Geek Madness)
  • Never Mind The Bollocks Here’s the Monsters Brewery z Browaru Monsters – IPA z pulpą z marakui (premiera: 23 marca, Beer Geek Madness)
  • Imperialny Belzebóbr z Browaru Rzeka Piwa – imperial stout z orzechami ziemnymi macerowanymi w bourbonie (premiera: na dniach)
  • „Q” The God of Juicyness z AleBrowaru – QDH double IPA (premiera: 23 marca, Beer Geek Madness)
  • Szato de Semlin z Browaru Czarna Owca – rice IPA z dodatkiem moszczu winogron fermentowane w dębowych beczkach po calvadosie (premiera: 23 marca, Beer Geek Madness)

Łącznie: 6 piw

Powroty piw:

Łącznie: 2 piwa

Reklama