Dariusz Czaja – założyciel i piwowar Browaru Bautilius – nie żyje. Tę smutną informację przekazano za pośrednictwem profilu na Facebooku.

Dariusz Czaja zmarł 17 maja.

Reklama

– Z przykrością i żalem chciałbym poinformować, że na wieczny spoczynek odszedł założyciel i piwowar naszego browaru, Dariusz Czaja. Bardzo dziękujemy za wszelkie słowo wsparcia oraz za każdą pomoc. Jednocześnie chciałbym w imieniu moim i Taty podziękować wam za wspieranie nas oraz współpracę z nami przy projekcie Bautilius. Była to bardzo miła i bogata w doświadczenia przygoda, dzięki której poznaliśmy wielu wspaniałych ludzi. Przygoda, która pozwoliła Ojcu spełniać swoje marzenia i realizować swoje hobby – napisał Łukasz Czaja, syn zmarłego.

Msza św. żałobna w intencji zmarłego zostanie odprawiona w parafii św. Jakuba Apostoła w Lęborku dnia 28.05.2022 r. o godzinie 10:00.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama
Poprzedni artykułPSPD reformuje system sędziowski
Następny artykułKawa w Piwie #16
Nazywam się Jakub Siusta. Jestem rodowitym poli­cza­ni­nem, pocho­dzę więc z obsza­ru, które wciąż pozo­sta­je piwną pusty­nią na mapie Polski – zarów­no pod wzglę­dem dzia­ła­ją­cy­ch bro­wa­rów i ini­cja­tyw kon­trak­to­wy­ch, jak rów­nież pod wzglę­dem cie­ka­wy­ch loka­li i wyda­rzeń oko­ło­piw­ny­ch. Dlatego na moim blogu mam zamiar posta­wić na pro­mo­cję tego wszyst­kie­go, co dzie­je się w samym Szczecinie, ale także na zachod­nio­po­mor­skiej sce­nie piw­nej.