Fot. Browar Bautilius/Facebook

Założyciel i piwowar Browaru Bautilius Dariusz Czaja zginął w wypadku samochodowym w Belgii. Aktualnie trwa zbiórka pieniędzy, która ma pomóc rodzinie w pokryciu kosztów sprowadzenia ciała do Polski.

– Zbieramy pieniążki przede wszystkim żeby pomóc w ściągnięciu ciała za granicy, gdzie miał miejsce śmiertelny wypadek samochodowy, w którym uczestniczył Darek.. Chcemy wspomóc finansowo rodzinę Darka we wszystkich sprawach, które spadły na żonę Mirele oraz ich dzieci Łukasza i Natalię po śmierci Darka – pisze bratanica Dariusza Czai Patrycja Pilarska.

Reklama

Aktualnie zebrano ponad 36 tysięcy złotych. Celem zbiórki jest 50 tysięcy złotych.

Link do zbiórki:
https://pomagam.pl/darek50

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama
Poprzedni artykułWieści Tygodnia #304
Następny artykułHerbata w Piwie #6
Nazywam się Jakub Siusta. Jestem rodowitym poli­cza­ni­nem, pocho­dzę więc z obsza­ru, które wciąż pozo­sta­je piwną pusty­nią na mapie Polski – zarów­no pod wzglę­dem dzia­ła­ją­cy­ch bro­wa­rów i ini­cja­tyw kon­trak­to­wy­ch, jak rów­nież pod wzglę­dem cie­ka­wy­ch loka­li i wyda­rzeń oko­ło­piw­ny­ch. Dlatego na moim blogu mam zamiar posta­wić na pro­mo­cję tego wszyst­kie­go, co dzie­je się w samym Szczecinie, ale także na zachod­nio­po­mor­skiej sce­nie piw­nej.