Początek grudnia przyniósł mi kolejny powód do świętowania – fanpejdż mojego bloga na Facebooku przekroczył 900 lajków! Obecnie mój blog jest jednym z najszybciej rozwijających się tego typu piwnych profili na portalu Marka Zuckerberga. Co dla mnie istotne, przekłada się to też na statystyki mojej strony internetowej.

Reklama

W listopadzie po raz pierwszy w historii zanotowałem ponad 5000 unikalnych użytkowników w ciągu miesiąca. Miesiąc wcześniej do przekroczenia tej granicy zabrakło niewiele i w ciągu ostatnich 30 dni zanotowałem całkiem ładny przyrost ponad 200 uu. Podobnie zadowolony jestem z liczby odsłon – ta, w skali miesiąca, zwiększyła się prawie o 2500. W listopadzie zanotowałem również rekordowy tygodniowy zasięg wpisów na Facebooku, wynoszący ponad 18 000 osób – i to bez płatnych reklam! Jestem bardzo zadowolony z tych statystyk, mam nadzieję, że grudzień okaże się jeszcze lepszym :). Szczególnie, że gdzieś w głowie mam kilka pomysłów na pewne nowości, które mam nadzieję uda mi się wdrożyć.

Jeśli chcecie być na bieżąco z comiesięcznymi statystykami mojego bloga, zapraszam do zakładki O mnie -> Statystyki.

Jeśli ktoś z Was jakimś cudem nie lajkuje mojej strony na Facebooku, to gorąco zachęcam do nadrobienia zaległości. Link do profilu:
https://www.facebook.com/chmielnik.jakubowy/

Reklama