fot. Beer Geek Madness/Facebook

Jeden z ciekawszych w swojej formie piwnych festiwalu w Polsce – Beer Geek Madness we Wrocławiu – nie odbędzie się w tym roku. Właśnie poinformowano o przeniesieniu imprezy na przyszły rok.

– Doszliśmy jednak do wniosku, że wyruszenie w naszą dwudniową wyprawę piwną pod rygorem obostrzeń i w zmienionej pandemią konwencji wpłynęłoby również na zmianę atmosfery festiwalu, za którą to równie mocno tęsknimy, co i nie chcemy pod żadnym pozorem zmieniać – czytamy na Facebooku Beer Geek Madness.

Reklama

Festiwal został przełożony na dni 22-23 kwietnia 2022 r. Wszystkie osoby, które zakupił już bilety na tegoroczną, odwołaną edycję, w ciągu najbliższych dni otrzymają informacje o możliwych opcjach.

– Mamy nadzieję, że w dalszym ciągu będziecie chcieli współtworzyć go razem z nami i zapewniamy, że dołożymy wszelkich starań, aby w 2022 roku wrócić w wielkim stylu i zorganizować dla Was festiwal, który zapisze się w pamięci nas wszystkich jako prawdziwie kosmiczna i najbardziej spektakularna ze wszystkich edycji BGM! – podsumowują organizatorzy wydarzenia.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama