Doctor Brew rozpoczął akcję crowdfundingową, której przedmiotem jest sprzedaż tysiąca udziałów o wartości 2000 zł każdy. Browar chce w ten sposób w ciągu miesiąca pozyskać 2 miliony zł. 

Pieniądze te zostaną przeznaczone na przystosowanie przejmowanego przez Doctor Brew Browaru Lwówek do wytwarzania piw „doctorów”, zwiększenie produkcji w Browarze Lwówek z 2000 do 4000 hektolitrów miesięcznie oraz zasilenie kapitału pracującego w związku z rozwojem działalności.

Reklama

Inwestorzy, którzy zdecydują się na zakup udziałów, mają do wyboru pięć pakietów inwestorskich, różniących się od siebie wartością inwestycji, ale też korzyściami z niej wynikającymi. Jeśli chodzi o dywidendę, to będzie ona wypłacana dopiero, gdy firma osiągnie zakładane wyniki, czyli nie wcześniej niż w 2020 r.

Akcja crowdfundingu potrwa jeszcze 28 dni. Link do szczegółowych informacji: https://akcja.doctorbrew.pl

Informację o rozpoczęciu przejęcia Browaru Lwówek Doctor Brew opublikował w minionym tygodniu. Na początek zawarta została umowa dzierżawy lwóweckiego browaru od jego obecnego właściciela – Browarów Regionalnych Jakubiak. Przez dwa lata Doctor Brew ma wyłączność na kupno Lwówka i to w ciągu tego okresu ma dojść do finalizacji transakcji kupna-sprzedaży. 

Reklama