Fot. Jurek Gibadło/Facebook

Już 20 października swoją premierę będzie miała najnowsza książka o tematyce piwa – „Wybierz sobie piwo. Przewodnik po stylach piwnych” autorstwa Jerzego Gibadły, znanego z prowadzenia bloga Jerry Brewery.

– To pierwsza na polskim rynku książka poświęcona stylom piwnym, opisująca wszystkie style, również te, które pojawiły się na rynku jako najnowsze trendy – czytamy w opisie publikacji na stronie księgarni Fabulo.

Reklama

Wydana przez wydawnictwo Dragon książka liczy 320 stron i ma twardą oprawę. Jest ona kierowana raczej do osób mniej obeznanych z tematem piwa, chociaż coś dla siebie znajdą w niej także ci, którym tematyka ta nie jest obca. U założeń, które przyświecały powstaniu tej publikacji, stało opisanie prostym i przystępnym językiem wszystko to, co określone zostało w sędziowskich wytycznych dla każdego stylu.

Jerzy Gibadło jest autorem jednego z najciekawszych blogów piwnych w Polsce. Nie znajdziemy na nim prostych recenzji, ale ciekawe i bardzo przystępnie napisane artykuły i relacje. Oprócz piwa poczytamy tam również o muzyce.

Już teraz książkę „Wybierz sobie piwo” można zamówić w przedsprzedaży. Wysyłka zakupionych w ten sposób egzemplarzy jest zaplanowana na dzień przed premierą.

Link do oferty w przedsprzedaży:
https://fabulo.com.pl/hobby/kuchnia-dieta-gotowanie/7671,wybierz-sobie-piwo-przewodnik-po-stylach-piwnych

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama