Fot. Zrzutka.pl

Na niecodzienny pomysł wpadli organizatorzy Konkursu Piw Domowych w Bojanowie. W ramach wpisowego piwowarzy domowi będą mogli wesprzeć zbiórkę na specjalistyczny sprzęt rehabilitacyjny dla chorego na rdzeniowy zanik mięśni 5-letniego Grzesia.

Grześ jest już zbyt duży na przyjęcie najbardziej znanego leku na SMA – tj. terapię genową Zolgensma. Regularnie przyjmuje zastrzyki w kręgosłup w ramach programu Nusirensen. Ta terapia musi jednak być połączona z rehabilitacją, do której potrzebne jest urządzenie Galileo MED25tt.

Reklama

– W porozumieniu ze Sponsorem Głównym konkursu – Browarem Bojanowo – zdecydowaliśmy o zamianie tradycyjnego wpisowego od uczestników na wpłaty na cel charytatywny. Będzie to zbiórka na zakup sprzętu rehabilitacyjnego dla Grzesia, synka naszego stowarzyszeniowego kolegi z Pomorza – poinformowało Polskie Stowarzyszenie Piwowarów Domowych.

Aby wziąć udział w konkursie, należy wpłacić 20 zł za każde zgłaszane piwo (dobrowolnie można zrobić większą wpłatę), podpisać się imieniem i nazwiskiem, pozostawić wpłaconą kwotę jako jawną i w polu „Wiadomość dla organizatora” należy wpisać tekst: „KPD w Bojanowie” i pozostawić tę wiadomość jako jawną. Na dniach pojawi się zaktualizowany regulamin konkursu.

Link do zbiórki:
https://zrzutka.pl/289yms

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama