Długo nosiłem się z zamiarem założenia konta na Patronite. Pomysł ten zakiełkował w mojej głowie wtedy, gdy Chmielnikiem Jakubowym zacząłem zajmować się niejako na pełen etat – przez kilka godzin dziennie, przez 6 dni w tygodniu. Od dziś każdy z Was ma możliwość zostania moim Patronem i wsparcia mojej pracy – będę wdzięczy za każdą, choćby minimalną kwotę.

Link do mojego profilu na Patronite:
https://patronite.pl/chmielnik-jakubowy

Reklama

Przez cztery lata istnienia Chmielnika Jakubowego zaszło tu wiele zmian. Przez ten czas zgromadziła się wokół niego całkiem spora społeczność. Od typowego bloga z recenzjami strona przerodziła się w sporej wielkości portal informacyjny o piwie. Od tego roku jest on dostępny również pod nową domeną https://portalopiwie.pl.

Chciałbym, aby Chmielnik Jakubowy dalej się rozwijał, ale do tego potrzebne są dodatkowe środki. Dlatego też zdecydowałem się na założenie konta na Patronite. Zakładając je nie bardzo miałem pomysł na to, w jaki sposób ustalić poszczególne cele i progi – te, które są aktualnie ustawione, być może nie są jakieś szczególnie interesujące, ale postaram się w najbliższym czasie wymyślić coś ciekawszego ;). Jeśli ktoś z Was ma pomysł lub propozycję, co i jak poprawić, zapraszam do kontaktu :).

Z góry dziękuję za każde wsparcie.

Reklama