Dokładnie sześć lat temu, 12 lutego 2016 r., Chmielnik Jakubowy przeobraził się z mikrobloga do bloga w postaci strony internetowej pod własną domeną oraz na własnym serwerze. Aż trudno uwierzyć, ale dziś minęło dokładnie 6 lat od tego momentu.

Przez te sześć lat opublikowałem ponad 3000 tekstów, z czego 1089 artykułów to recenzje piw. W ubiegłym roku witryna przeszła niewielki rebranding – zmieniła się jej nazwa i obecnie oficjalnie serwis nazywa się Portalem o Piwie – feat. Chmielnik Jakubowy. Od jakiegoś czasu działa zresztą druga domena, która odsyła do portalu, tj. www.portalopiwie.pl.

Reklama

Na Facebooku profil Portalu o Piwie obserwuje 2267 osób, na Instagramie – 1729, na Twitterze – 528, zaś na LinkedInie – 255. Istnieje możliwość wsparcia działalności serwisu za pośrednictwem Patronite’a.

Serdecznie dziękuję wszystkim Czytelnikom za to, że regularnie zaglądają i czytają publikowane przeze mnie treści. Mam nadzieję, że będą one dla Was coraz ciekawsze. Mam kilka pomysłów, w jakim kierunku rozwinąć portal :).

Dziękuję tez sklepowi specjalistycznemu Chmiel – Świat Piwa ze Szczecina, z którym już od wielu lat współpracuję :).

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama