fot. One More Beer Festival/Facebook

One More Beer Festival nie odbędzie się w tym roku. W związku z ostrzeżeniami przed czwartą falą pandemii koronawirusa, która miałaby nadejść na przełomie sierpnia i września, organizatorzy imprezy podjęli decyzję o przeniesieniu festiwalu na 2022 r.

– Zapowiedzi czwartej fali pandemii, która może nadejść na przełomie sierpnia i września powodują, że impreza mogłaby być w ostatniej chwili odwołana, a na takie ryzyko nie możemy sobie pozwolić – czytamy na Facebooku. – Jak już Wam w przeszłości niejednokrotnie opowiadaliśmy – One More Beer to festiwal nad którym pracujemy cały rok i nie wyobrażamy sobie byśmy mogli zorganizować go bez należnego rozmachu, bez gości z browarów, bez radosnej atmosfery dzielenia się piwem. Wiąże się również z organizowaniem piw na kilka miesięcy przed startem imprezy, co w obecnych, tak niepewnych czasach, jest dla nas bardzo trudne i ryzykowne – dodają organizatorzy.

Reklama

Na razie nie jest znana nowa data One More Beer Festival. Wszystkie bilety zachowują jednak swoją ważność, ale do końca lipca 2021 istnieje możliwość rezygnacji – wydane pieniądze zostaną wtedy zwrócone na konto. W przepadku chęci skorzystania z tej możliwości należy skontaktować się z z organizatorami pod adresem [email protected]. W tytule należy wpisać: „Zwrot biletu – Imię i nazwisko – numer biletu”.

Te same zasady dotyczą pakietów OMB BOX. W tym przypadku w tytule maila należy wpisać „Zwrot OMB BOX – Imię i nazwisko”.

– Dla wszystkich, którzy zdecydują się z nami zostać – przygotujemy coś specjalnego. O szczegółach poinformujemy Was bliżej edycji 2022 – obiecują organizatorzy OMBF.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama