Tym razem uwagę wielu beer geeków skupi Świdnica i odbywający się tam w najbliższy weekend II Świdnicki Festiwal Piwa, podczas którego zadebiutują dwa browary – Browar Żeglarski, założony przez Macieja Piaszczyńskiego, warzącego dotychczas w UŁAN Browar oraz w Browarze Okrętowym, a także Browar Wielka Wyspa. W innych regionach Polski przygotowano natomiast m.in. bardzo interesujące kranoprzejęcia.

Reklama

Jeśli zauważycie, że nie wspomniałem o jakiejś imprezie w Waszej okolicy (lub której jesteście organizatorami), to dajcie mi proszę znać na email [email protected] lub w komentarzach tu na blogu.

Dolnośląskie

Małopolskie

Zapraszamy wszystkich na pierwsze kranoprzejęcie na Wielochmielu. Specjalnie na tę okazję otwieramy cały drugi bar. W jednym momencie będzie się lalało 19 piw! (Źródło: Facebook)

Pomorskie

Niecały miesiąc temu miało miejsce Kranoprzejęcie Kontratakuje- wydarzenie tak epickie, że ciągle pytacie kiedy druga edycja… Mamy dla Was świetną wiadomość! Już 26 sierpnia (sobota) stoczy się kolejna bitwa pomiędzy jasną, a ciemną strony mocy! 
– 30 kranów 
– 4 browary 
– Piwny ogródek 
– Muzyka na żywo 
Krany nabite zostaną piwami:
Beer Bros. 
Browar Raduga 
Browar Harpagan 
Browar Spółdzielczy (Źródło: Facebook)

A to tylko początek zapowiedzi Kranoprzejęcie – Ostatni Kraft!

Kochani, 26 sierpnia świętujemy roczek — świętujemy z Wami! Już w piątek na krany wjadą prawdziwe sztosy, kumulacja nastąpi w sobotę — będzie tort, przekąski i jeszcze więcej piwnego bogactwa, a w niedzielę grill i chill 🙂 Do zobaczenia! 🙂 P.S. Śledźcie pilnie fejsa — będziemy informować o kolejnych urodzinowych niespodziankach. (Źródło: Facebook)

Warmińsko-Mazurskie

Serdecznie zapraszamy na premierę naszego nowego piwa PUMA PSZENICĘ KUMA w stylu Amerykańska Pszenica. Jest to lekkie, wytrawne piwo górnej fermentacji o czystym profilu drożdżowym z bogatym bukietem aromatów i smaków pochodzących z chmieli. Do tego piwa na smak i aromat dodaliśmy dwa bardzo ciekawe chmiele: AZACCA pochodzący z USA i VIC SECRET z Australii. Goryczkę, której jest tu niewiele uzyskaliśmy z chmielu WILLAMETTE z USA ale nie o goryczkę tu chodzi a o aromaty i wysoką pijalność tego piwa :). Serdecznie zapraszamy (Źródło: Facebook).

Reklama