Fot. Polskie Stowarzyszenie Browarów Rzemieślniczych/Facebook

Polskie Stowarzyszenie Browarów Rzemieślniczych przejęło prawa do marki Sympozjum Piwowarów Zawodowych. Tegoroczna edycja tego wydarzenia, zorganizowana przez PSBR, odbędzie się w dniach 12-14 grudnia 2022 roku w Krakowie.

– SPZ to połączenie zlotu piwowarów zawodowych i profesjonalnej konferencji branżowej, tradycyjnie organizowane na koniec sezonu piwowarskiego, w okolicach grudnia. Zwłaszcza konferencja branżowa jest naszym oczkiem w głowie, którą chcemy merytorycznie bardzo mocno rozwinąć i uatrakcyjnić – czytamy w komunikacie opublikowanym przez Polskie Stowarzyszenie Browarów Rzemieślniczych.

Reklama

Nowi organizatorzy mają nadzieję stworzyć branżowy event – ceniony nie tylko w Polsce, ale i w Europie.

– Dotychczasowi organizatorzy SPZ – Maciek Piaszczyński i Romek Pękała – w tym przejściowym roku będą wspierać PSBR konsultacyjnie, dzieląc się wieloletnim doświadczeniem w organizowaniu Sympozjum. A zatem kontynuacja atmosfery i charakterystycznego branżowego “vibe’u” – gwarantowane! – dodaje PSBR.

Wydarzeniu towarzyszyć będzie sędziowanie oraz gala wręczenia nagród w konkursie Kraft Roku, którego organizatorem jest Browamator.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama