Mateusz Haberka, reprezentujący Małopolski Oddział Terenowy Polskiego Stowarzyszenia Piwowarów Domowych, zwyciężył w tegorocznym Pucharze PSPD. W zakończonym właśnie sezonie wyprzedził Adriana Miękinę i Jana Waloszczyka.

Piwa Mateusza Haberki sześciokrotnie trafiały do finałów Konkursów Piw Domowych wchodzących w skład pucharu. Udało mu się zgromadzić łącznie 41,04 punktu.

Drugi w klasyfikacji końcowej Adrian Miękina zdobył 36,38 punktu, również sześć razy przechodząc do finału. Na najniższym stopniu podium uplasował się Jan Waloszczyk z czterema finałami na koncie i wynikiem 28,15 punktu.

To nie jedyny sukces Haberki w miniony weekend. Zwyciężył on też w Mistrzostwach Polski Piwowarów Domowych, zdobywając tym samym tytuł Grand Championa.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku: