Ruszyły zapisy do IV edycji Szczecińskiej Ligi Piwowarów. Choć finał poprzedniej odsłony jest jeszcze przed nami, to już teraz, do 16 czerwca 2017 r., drogą mailową można zgłaszać się do udziału w nowym sezonie rywalizacji. 

Wszyscy, którzy chcą wziąć udział w IV edycji Szczecińskiej Ligi Piwowarów powinni wysłać zgłoszenie na adres [email protected]. Do zgłoszenia należy dołączyć zdjęcie, numer telefonu oraz krótki piwowarski życiorys (osiągnięcia, ulubione piwne style itp.). Najważniejszą zmianą w stosunku do poprzednich edycji turnieju będzie wpisowe, którego wysokość wynosi 50 zł. Dzięki niemu zapewnione mają zostać bardziej atrakcyjne nagrody dla piwowarów, większa promocja Ligi, a także pokrycie kosztów z nią związanych. Dla zapominalskich ostatnią szansą na zgłoszenie się do rywalizacji będzie finał III edycji, który odbędzie się 17 czerwca w szczecińskim pubie The Office. To wtedy zbierane będzie wpisowe oraz rozlosowani zostaną uczestnicy rywalizacji w poszczególnych grupach eliminacyjnych i co najważniejsze ujawnione zostaną piwne kategorie, w których zmierzą się ze sobą piwowarzy.

Reklama

W poszczególnych rundach Szczecińskiej Ligi Piwowarów wygrywa piwowar, którego piwo zdobędzie większe uznanie publiczności, tj. osób, które wcześniej zgłoszą swoje uczestnictwo i przyjdą do pubu, w którym toczona jest rywalizacja. Szczegółowe informacje można uzyskać na facebokowym profilu Szczecińskiej Ligi Piwowarów.

Reklama