fot. Warszawski Festiwal Piwa/Facebook

Epidemia koronawirusa wymogła na organizatorach festiwali wiele trudnych decyzji, łącznie z odwoływaniem imprez. W tych trudnych okolicznościach narodziła się idea Warszawskiego Festiwalu Piwa Bez Granic, który odbędzie się najpierw 8 sierpnia i potem 5 września w internecie oraz w wybranych lokalach w całej Polsce.

W programie internetowej części festiwalu, która odbędzie znajdą się prowadzone on-line wystąpienia gości z Polski oraz za granicą. Wystąpi m.in. Stan Hieronymus – legenda amerykańskiej publicystyki piwnej, autor kilku doskonałych książek o piwie. Obecni będą również Tomasz Kopyra, Michał „Docent” Maranda, Tomasz Gebel, Artur Karpiński, Grzegorz Durtan i inni. Prelekcje poruszą tematy piwnej rewolucji, turystyki, czy piwowarstwa domowego.

Reklama

Program wydarzenia:
https://warszawskifestiwalpiwa.pl/program/

Zachęcam do obserwowania na bieżąco mediów społecznościowych Warszawskiego Festiwalu Piwa oraz specjalnie utworzonego wydarzenia pt. Warszawski Festiwal Piwa Bez Granic:
https://www.facebook.com/events/324778692016778/

Dla internetowych uczestników festiwalu organizatorzy przygotowali specjalnie dobrany zestaw 10 piw (w tym: polskich i zagranicznych), który był (i chyba nadal jest) dostępny w sklepie internetowym SmakPiwa.pl w cenie 295 zł. Podczas wydarzenia będą prowadzone degustacje on line tych piw.

Link do oferty:
https://smakpiwa.pl/zestawy-warszawski-festiwal-piw-bez-granic,c5,p3992,pl.html

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama