Wieści z Kraftu

Jak pewnie zauważyliście, praktycznie od samego początku mój blog opiera się na dwóch filarach – na recenzjach piw oraz newsach ze świata browarów rzemieślniczych i piwowarstwa domowego. Wiem, że niektórzy z Was mają alergię na teksty na temat degustowanych piw, które wiele osób traktuje jako spam na swoim newsfeedzie na Facebooku. Właśnie dla nich powstała właśnie newsowa sekcja Chmielnika Jakubowego, czyli Wieści z Kraftu.

Nie oznacza to jednak, że wpisy o charakterze newsowym znikną z mojego głównego fanpejdża. Nie, tam nic się nie zmieni :). Od razu jednak uprzedzam, że wiele treści informacyjnych na obu profilach będzie się dublowało. Mam jednak nadzieję, że pozwoli mi to na dotarcie do nowych odbiorców, którzy być może załapią dzięki temu kraftowego bakcyla.

Aby to wszystko miało sens, chciałbym zaprosić Was do współpracy. Każdy z Was może do mnie przesyłać wszelkiego rodzaju newsy, który mógłbym opublikować na swoim blogu. Ba, jestem otwarty na stałą współpracę w postaci wpisów gościnnych :). Śmiało piszcie do mnie na adres: kuba@chmielnik-jakubowy.pl :). Jeśli macie jakieś pytania, sugestie – zapraszam do komentarzy.

Link do fanpejdża Wieści z Kraftu:
https://www.facebook.com/wiescizkraftu/