15 kranów, z których serwowane będą piwne klasyki, owoce piwnej rewolucji, ale także cydry i wina musujące, znajdzie się w nowym multitapie, który już wkrótce otworzy się w Szczecinie. SŁODY – Multitap & Bistro, bo taką nazwę będzie nosił ten lokal, będzie mieścił się w doskonale znanym szczecinianom neogotyckim Czerwonym Ratuszu. Miejsce to jest położone niedaleko najdłużej działającego szczecińskiego browaru restauracyjnego, czyli Starej Komendy. 

Oprócz „napojów chłodzących” w nowej na mapie Szczecina miejscówce, będzie można również coś zjeść. W menu, o którym póki co wiadomo niewiele, znajdą się dania z rusztu – m.in. z wołowiny, ale także i wegetariańskie.

Reklama
Na zdjęciu: Czerwony Ratusz w Szczecinie, fot. Remigiusz Józefowicz/Wikipedia, CC BY-SA 2.5 pl

Będzie to trzeci – po Český’m Filmie i The Office – kraftowy pub w Szczecinie. Słody będą jednak dysponować największą liczbą kranów – do tej pory rekordowy był wspomniany już Český ze swoimi 10 nalewakami.

Jak na razie data otwarcia nie jest jeszcze ujawniona, jak tylko coś będzie wiadomo, na pewno napiszę o tym tu na blogu. Tymczasem zapraszam Was do obserwowania profilu lokalu na Facebooku:

https://www.facebook.com/pg/slodymultitap/

Reklama