No i nici z regularności wpisów z serii „Chmielnik Jakubowy poleca”… :/. Miały się one ukazywać regularnie co środę, a tu już minął miesiąc :/. Postaram się jednak poprawić ;). Dziś w ramach tego cyklu chciałbym Wam polecić obejrzenie wywiadu Tomasza Schutza z Arturem Molendą z Browaru Łąkomin, który został opublikowany na Youtube na kanale Browar Gdynia

Reklama

Wywiad krótki nie jest, bo trwa prawie pół godziny. Nie zabrakło w nim szczegółów na temat do niedawna najmniejszego browaru rzemieślniczego w Polsce, kierunków jego rozwoju, a także rozmowy na temat oferty, w tym również o zapowiedzianym risie leżakowanym w beczce po miodzie pitnym.

Artura Molendę możecie kojarzyć z wielu innych newsów na moim blogu – jest szczecinianinem, aktywnie działającym w środowisku piwowarów domowych. W ubiegłym roku doszedł do finału Szczecińskiej Ligi Piwowarów Domowych, w tegorocznej edycji w półfinale musiał uznać wyższość swojego brata, Marcina. Ponadto Artur jest współorganizatorem festiwalu Szczecin Beer Fest, który odbędzie się już niedługo, bo w dniach 1-2 czerwca 2018 r.

Wywiad Tomasza Schutza z Arturem Molendą dostępny jest poniżej:

Reklama