Obchodzony już w tę sobotę, 19 stycznia, Dzień Porteru Bałtyckiego – a.k.a. Baltic Porter Day – zawita także do Szczecina. Tematyczne wydarzenia z tej okazji zapowiedziały wszystkie cztery multitapy: The Office, Nowy Browar Szczecin (I piętro), Český film oraz SŁODY – multitap & bistro.

W Nowym Browarze będzie można spróbować z kranu dwóch porterów bałtyckich: klasycznego Porteru Bałtyckiego z Browaru BIRBANT oraz leżakowanego w beczce po whisky Jolly Rogera z Browaru Kraftwerk. Cesky Film natomiast zaserwuje nam Imperatora Bałtyckiego z Browaru PINTA oraz porter bałtycki Portowa z Browaru Stargard. W Słodach poleje się m.in. Imperium Prunum oraz przedpremierowo Cornus Lupus z Kormorana.

Reklama

W The Office, oprócz tematycznie dobranych piw, zaplanowany został quiz z wiedzy o porterze, a także panel degustacyjny w cenie 50 zł od osoby.

Wydarzenia na Facebooku:
The Office: https://www.facebook.com/events/620076955076710/
Český film: https://www.facebook.com/events/364437474110682/

Przypominam, że na moim blogu trwa głosowanie na Nowość Miesiąca. W specjalnie przygotowanym formularzu można wybrać trzy najciekawsze piwa, które pojawiły się w minionym miesiącu.

Link do ankiety:
https://www.chmielnik-jakubowy.pl/od-dzis-na-blogu-wybieramy-nowosc-miesiaca/

Reklama