Fot. pogonszczecin.pl

Lager Portowca to owoc współpracy, którą nawiązała Pogoń Szczecin z Nowym Browarem Szczecin. Piwo zadebiutuje podczas czwartkowego meczu Ligi Konferencji Europy z KR-em Reykjavik.

– Myślę, że wielu kibiców, którzy na co dzień uważnie śledzą losy klubu, wie że Duma Pomorza nie jest mi obojętna. Jestem byłym prezesem Pogoni, a także jej udziałowcem, zatem moment rozpoczęcia naszego kolejnego wspólnego rozdziału jest dla mnie świętem. Mogę dziś to nazwać „biznesem emocjonalnym” i bez wątpienia do tej kooperacji podchodzę w sposób wyjątkowy, właśnie ze względu na emocje – mówi Artur Kałużny, współwłaściciel Nowego Browaru.

Reklama

Lager Portowca ma być sprzedawany na terenie województwa zachodniopomorskiego.

– Pogoń będzie miała wymierne korzyści z każdej sprzedanej beczki na stadionie i butelki piwa w województwie, więc wierzę, że z wielu względów to biznes, który da całemu portowemu środowisku moc radości – dodaje Artur Kałużny.

Cena sprzedawanego podczas najbliższego meczu piwa wyniesienie 14 zł. Przy zakupie sześciu przewidziana będzie zniżka – niższa – 72 zł za pakiet, czyli 12 zł za jeden „Lager Portowca”.

W środę Pogoń Szczecin poinformowała o zakończeniu współpracy ze szczecińskim Bosmanem.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama