Fot. pogonszczecin.pl

Należący do grupy Carlsberg Polska Browar Bosman nie jest już sponsorem Pogoni Szczecin. Po 20 latach rozchodzą się drogi szczecińskiego klubu piłkarskiego oraz znanego koncernu browarniczego.

– Czasem przychodzi taki moment, gdy trzeba już spojrzeć w inną stronę. To nie zmienia jednak szacunku i wdzięczności za wszystko, co wspólnie przeżyło się przez tak długi czas. To partnerstwo, przy którym Pogoń Szczecin dojrzewała. Carlsberg Polska wspierał nas, gdy jako Pogoń Szczecin Nowa występowaliśmy w B-klasie. Kto wtedy mógł przewidzieć, jaką klub przejdzie metamorfozę w ostatnich latach? Wspólnie doczekaliśmy się dwóch z rzędu medali w PKO BP Ekstraklasie. Nasza współpraca trwała nieprzerwanie od 20 lat. Dziękujemy za to i zawsze będziemy wdzięczni – za wszystko – czytamy na stronie Pogoni Szczecin.

Reklama

Szczeciński klub podkreśla, że współpraca była bardzo owocna i w ciągu minionego 20-lecia zrealizowano wiele ciekawych inicjatyw – m.in. wyprodukowano ogromną sektorówkę, będącą drugą największą flagą klubową w Europie, czy zakupiono busa przystosowanego do przewozu osób z niepełnosprawnościami, dzięki któremu kibice z ograniczoną mobilnością mogą uczestniczyć w życiu kibicowskim.

We wtorek Pogoń Szczecin ogłosiła nowego partnera kluczowego, którym została firma Betcris.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama