Fot. Arcyksiążęcy Browar Zamkowy Cieszyn/Facebook

Po przerwie spowodowanej remontem przywrócona została możliwość zwiedzania zabytkowego Arcyksiążęcego Browaru Zamkowego Cieszyn. Ponadto ostatnio zaprezentowano również nowe logo.

Browar można zwiedzać ponownie od początku czerwca. Wycieczki z przewodnikiem odbywają się w weekendy – w soboty, niedziele oraz święta o godz. 12:00 i 14:00. Cena biletu – w zależności od pakietu degustowanych piw – wynosi 50 lub 70 złotych.

Reklama

– Zapraszamy do odwiedzenia żywego muzeum piwowarstwa, korzystania z bogatej wiedzy naszych przewodników oraz opcjonalnej degustacji cieszyńskich piw – pisze Arcyksiążęcy Browar Zamkowy Cieszyn.

Ponadto w ostatnich dniach zaprezentowane zostało nowe logo browaru. Poprzednie używane było od wiosny 2020 r. Obecnie sylwetkę wieży zamkowej zastąpiła arcyksiążęca korona, która może się kojarzyć z innymi markami mającymi związek z historycznymi księstwami, takimi jak browar w Tychach, czy w Żywcu.

Co ciekawe, w materiałach promocyjnych – m.in. na stronie internetowej browaru i Facebooku – wciąż wykorzystywana jest „stara” identyfikacja wizualna.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama