fot. zrzutka.pl

Do grona lokali z piwem kraftowym, które zdecydowały się zorganizować zrzutki, które miałyby pomóc przetrwać aktualny lockdown gastronomii, dołączyły Cześć oraz KEN54 z Warszawy.

– Właśnie nadszedł ten moment, w którym uświadomiliśmy sobie, że jesteśmy w głębokiej d… Jeszcze parę miesięcy temu nawet w najczarniejszych scenariuszach nie przewidywaliśmy, że będziemy wołać o pomoc. A dziś z ogromnym wstydem i skrępowaniem zmuszeni jesteśmy o nią prosić – czytamy w tekście zrzutki założonej przez ekipę KEN54.

Reklama

Lokal stwierdza, że jedyną pomocą, jaką otrzymał od rządu w trakcie drugiego lockdownu, jest 2080 zł postojowego. Niestety, pomimo braku możliwości prowadzenia działalności, cały czas trzeba płacić za koszty utrzymania KEN54. Właściciele już teraz zaczęli się zadłużać.

Cześć przygotował natomiast szereg korzyści, które mogą otrzymać wspierający. Na osoby, które wpłacą określoną sumę, czeka m.in. szklanka z okolicznościowym nadrukiem, zniżki na barze po otwarciu lokalu, czy też impreza z tzw. open barem.

Link do zbiórki KEN54:
https://zrzutka.pl/w5438a

Link do zbiórki Cześcia:
https://zrzutka.pl/ku9u8t

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama