fot. One More Beer Festival/Facebook

Zaplanowana na wrzesień tego roku edycja One More Beer Festival nie odbędzie się. Impreza została przeniesiona na przyszły rok – właśnie poznaliśmy nową datę tego krakowskiego festiwalu.

– Jest nam niezmiernie przykro poinformować iż z uwagi na globalną sytuację epidemiologiczną oraz obostrzenia nałożone przez władze zarówno polskie, jak i innych państw (związane chociażby z przemieszczaniem się) musimy podjąć trudną decyzję o przełożeniu One More Beer Festival 2020 na kolejny rok – czytamy w komunikacie wydanym przez organizatorów OMBF.

One More Beer 2021 odbędzie się w Forum Wydarzeń w Krakowie, 17 i 18 września 2021 roku. Jak zapewniają organizatorzy, większość z zapowiedzianych gwiazd powróci w przyszłym roku. Wszystkie bilety zachowują ważność na kolejną edycję. Do 15 lipca istnieje możliwość rezygnacji z zakupionego biletu – środki zostaną zwrócone na konto do 31 lipca 2020. W przypadku skorzystania z tej opcji należy skontaktować się z organizatorami pod adresem onemorebeerfestival@gmail.com. W tytule maila należy wpisać “Zwrot biletu – imię i nazwisko – numer biletu”

Te same zasady dotyczą posiadaczy pakietów OMB BOX. Zostaną przygotowane do wydania/wysyłki podczas OMB 2021, można jednak z nich zrezygnować do 15 lipca 2020. W przypadku rezygnacji z pakietu należy wysłać e-mail na adres onemorebeerfestival@gmail.com – w tytule należy wpisać: “Zwrot OMB BOX – Imię i nazwisko”.

Zadeklarowano również, że dla wszystkich, którzy zdecydują się nie rezygnować, przygotowane zostanie coś specjalnego.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia mojego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku