Jak pewnie zauważyliście na górze strony doszedł nowy element. Jest nim żółty pasek, na którym mam zamiar zamieszczać tzw. „breaking news”, czyli na polski: łamiące wiadomości. Plan jest taki, aby – jeśli starczy mi czasu – treści, które będą się tam pojawiać, były aktualizowane przynajmniej raz dziennie. Chcecie mi w tym pomóc? Jak to najlepiej zrobić, dowiecie się z rozwinięcia notatki.

W polskim krafcie dzieje się już tyle, że w pojedynkę ciężko to wszystko ogarnąć. Dlatego liczę na Waszą pomoc. Szczególnie cenna byłaby ta ze strony ekip browarów. Zatem, jeśli przygotowujecie coś specjalnego – nowe piwo, event, czy też jakąś inną inicjatywą, o której wystarczy napisać dosłownie w kilku słowach (i potem ewentualnie rozwinąć w osobnym wpisie) zapraszam do kontaktu – czy to mailowego (kuba@chmielnik-jakubowy.pl), czy to przez media społecznościowe. Tym bardziej, że od kilku dni można do mnie napisać na Messengera z poziomu strony :). Wystarczy kliknąć na niebieską ikonę w dolnym prawym rogu. Oczywiście podsyłać ciekawe informacje może każdy z Was, będę za to ogromnie wdzięczny :).

To jak, pomożecie? 🙂

Poprzedni artykuł#309: Fortuna&Boon – Wild Sour Pigwa
Następny artykuł#310: Bojanowo – Bojan Muscovado
Nazywam się Jakub Siusta. Jestem rodowitym poli­cza­ni­nem, pocho­dzę więc z obsza­ru, które wciąż pozo­sta­je piwną pusty­nią na mapie Polski – zarów­no pod wzglę­dem dzia­ła­ją­cy­ch bro­wa­rów i ini­cja­tyw kon­trak­to­wy­ch, jak rów­nież pod wzglę­dem cie­ka­wy­ch loka­li i wyda­rzeń oko­ło­piw­ny­ch. Dlatego na moim blogu mam zamiar posta­wić na pro­mo­cję tego wszyst­kie­go, co dzie­je się w samym Szczecinie, ale także na zachod­nio­po­mor­skiej sce­nie piw­nej.