Beer Geek Night 2017
fot. Beer Geek Night 2017/Facebook

Całonocna zabawa przy piwie serwowanym przez osiem browarów rzemieślniczych oraz przy muzyce prezentowanej przez dwóch DJ-ów – tak wyglądać będzie zapowiedziana wczoraj impreza pn. Beer Geek Night 2017, która rozpocznie się 14 października 2017 r. o godz. 18:00 w szczecińskim klubie PERON 5 (ul. Stefana Czarnieckiego 8i).

Będzie to pierwsza tego typu impreza w Zachodniopomorskiem. Za jej organizację odpowiadają te same osoby, które organizowały tegoroczny Szczecin Beer Fest. Każdy z browarów, które zapowiedziały swoją obecność na Beer Geek Night 2017 (póki co ich lista nie została jeszcze ujawniona), ma przywieźć premierowe piwo. Organizatorzy zapewniają, że na uczestników będą czekały również inne atrakcje – możliwość spotkania i porozmawiania z piwowarami, strefa gastronomiczna oraz konkursy z nagrodami – w tym również zagłosować będzie można również na najlepsze piwo imprezy.

Reklama

Beer Geek Night 2017 będzie oczywiście biletowane, a liczba miejsc będzie ograniczona. W cenie biletu uczestnicy dostaną szkło festiwalowe. Wszelkie szczegółowe informacje będą publikowane na ten temat na stronie www.szczecinbeerfest.pl, fanpejdżu Szczecin Beer Fest oraz na wydarzeniu Beer Geek Night 2017.

Będzie to już trzecia piwna impreza w Szczecinie w stosunkowo krótkim czasie – w czerwcu szczecinianie mogli uczestniczyć we wspomnianym już wyżej Szczecin Beer Fest, w lipcu natomiast kołobrzeżanie w Colberg Festival.

Jeśli nic nie stanie mi na przeszkodzie, to postaram się na tej imprezie pojawić, wszak mam niedaleko ;). A tymczasem spodziewajcie się u mnie na blogu dalszych szczegółowych informacji :).

Reklama