Ponad 1000 osób obserwuje od dziś mój profil na Instagramie. Może nie jest to jakiś wybitny wynik, ale z drugiej strony nie zamieszczam tam odpicowanych, wychuchanych i przemyślanych do ostatniego szczegółu zdjęć. Niemniej i tak się cieszę. Traktuję go bowiem jako swoisty dziennik z zapowiedziami piw, których recenzje trafią na mojego bloga :).

Do dziś na moim Instagramie, który oficjalnie ruszył w kwietniu 2016 r., opublikowałem niemal 500 zdjęć, z czego większość dotyczy piwa. Mimo że nie ma tam niczego odkrywczego, to jednak spora część z Was regularnie lajkuje moje fotki, za co Wam dziękuję :).

Link do Instagrama:
https://www.instagram.com/chmielnik_jakubowy/

Przy okazji przypominam o innych portalach społecznościowych, na których działam – na Facebooku, LinkedInie i Twitterze. Co prawda na tym ostatnim jestem nieco mniej aktywny, ale mam zamiar to w najbliższej przyszłości zmienić. Swego czasu postowałem również na Pintereście, ale nie widziałem w tym jakiejś konkretnej wartości dla mojego bloga, więc przestałem.

Zachęcam Was również do zajrzenia (i dołączenia!) do dwóch prowadzonych przeze mnie grup na Facebooku. Linki do nich zamieściłem ostatnio na stronie głównej mojego bloga :). Obie dotyczą newsów na temat piwa – jedna jest ogólnopolska, druga dotyczy Szczecina i okolic: