fot. Browar PINTA/Facebook

PINTA ogłosiła, że wypuszcza dwa kolejne warianty DDH IPA Hazy Disco, które było pierwszy piwem tego browaru, które trafiło do puszek. A to dopiero początek!

Hazy Disco to od teraz seria piw, których wspólnym mianownikiem będzie styl, tj. DDH IPA. Lada moment na rynku będą dostępne trzy jego warianty: Hazy Disco Original (uwarzone na podstawie tej samej receptury co piwo z kwietnia), Hazy Disco Haarlem uwarzone wspólnie z holenderskim Browarem Uiltje oraz Hazy Disco Midwest uwarzone w ramach kooperacji z amerykańskimi browarami: Forager Brewery i Transient Artisan Ales.

Reklama

Wszystkie trzy piwa zostały uwarzone w Wieprzu i rozlane do efektownie wyglądających półlitrowych wstępnie zadrukowanych puszek, na które w zależności od danego piwa są naklejone odpowiednie naklejki. Opakowania te wyróżniają się również czarnym wieczkiem i „zawleczką”.

W ramach serii testowane będą różnego rodzaju receptury, różniące się zasypem, chmieleniem, dodatkami, czy też drożdżami.


Przypominam, że na moim blogu trwa głosowanie na Nowość Miesiąca. W specjalnie przygotowanym formularzu można wybrać trzy najciekawsze piwa, które pojawiły się w minionym miesiącu.

Link do ankiety:
https://www.chmielnik-jakubowy.pl/nowosc-wrzesnia-glosujemy/

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama