fot. Szczecińska Liga Piwowarów/Facebook

Choć IV sezon Szczecińskiej Ligi Piwowarów nie jest jeszcze rozstrzygnięty – przed nami jeszcze wielki finał oraz bitwa o trzecie miejsce – to można już zgłaszać się do kolejnej, piątej już edycji. Jej zasady pozostaną identyczne jak te panujące w sezonie 2017/2018.

Aby zgłosić swój udział, wystarczy napisać e-mail na adres szczecinskaligapiwowarow@gmail.com. Do zgłoszenia należy dołączyć swoje zdjęcie, numer telefonu i krótki piwowarski życiorys (osiągnięcia, ulubione piwne style itp.). Zgłoszenia zbierane będą do 8 czerwca. Wpisowe zostało ustalone na poziomie 50 zł.

Dla spóźnialskich będzie jeszcze jeszcze możliwość zapisania się podczas finałowej bitwy IV edycji Szczecińskiej Ligi Piwowarów, który odbędzie się 9 czerwca w szczecińskim multitapie Český Film. Wtedy też będzie można wpłacić wpisowe oraz rozlosowane zostaną składy poszczególnych grup eliminacyjnych, a także kategorie (style piw), w których przyjdzie uczestnikom rywalizować.

Przypomnę, że w tegorocznym finale zmierzą się ze sobą Marcin Molenda oraz Krzysztof Pronobis. W tzw. „małym finale” (30 maja) spróbujemy natomiast piw uwarzonych przez Artura Molendę oraz Wojciecha Gaska.