Obecnie w Szczecinie funkcjonują trzy puby serwujące piwa kraftowe – Český Film, The Office oraz Słody. Nie liczę tu jednak Nowego Browaru Szczecin, gdzie oprócz piw tam warzonych również napijecie się kraftu. Chodzi mi jednak o typowe puby. Ich oferta dość dynamicznie się zmienia, więc nie śledząc nowinek na Facebooku, ciężko przewidzieć, na jakie dokładnie piwa trafi się w danym lokalu. I tu z pomocą przychodzi nam serwis ontap.pl, dzięki któremu w prosty sposób można porównać bieżący stan tablicy.

W najstarszym szczecińskim lokalu kraftowym pod krany podpinanych jest obecnie 10 piw, w The Office natomiast osiem. Najnowszy szczeciński nabytek – Słody – wciąż ma najwięcej nalewaków, bo aż 15 – z czego jeden poświęcony jest winu musującemu. Jak więc porównać bieżącą ofertę tych trzech lokali i to za pomocą jednego kliknięcia myszy?

Reklama

Otóż wystarczy wejść na widok miasta, w tym wypadku: Szczecina. W menu tego ekranu należy wybrać opcję „Porównaj”, co w rezultacie daje nam taki wynik:
https://ontap.pl/?city=szczecin&view=compare&type=1

I voilà! Pozwala to nam porównać poszczególne tablice „sajd baj sajd, łącznie z cenami ;). Wszystkie trzy lokale aktualizują dane na ontap.pl dość regularnie, więc jest to naprawdę przydatny patent, z którego już jakiś czas korzystam.

Oczywiście każdy z tych trzech multitapów ma w tym serwisie oddzielne tablice. Poniżej zamieszczam do nich bezpośrednie linki:
Český Film: http://cesky-film.ontap.pl
The Office: http://the-office.ontap.pl
oraz Słody: http://slody.ontap.pl

Dajcie znać, czy wybierając się na piwo, korzystacie z ontap.pl :). A może macie jakieś inne patenty?

Jeśli jesteście ciekawi piwnych newsów ze Szczecina i okolic, zapraszam Was do facebookowej grupy: Szczecin – gdzie na piwo?

Reklama