10 zł za bilet jedniodniowy, a 18 zł za karnet dwudniowy – tyle w ramach przedsprzedaży należy zapłacić, aby już teraz zaopatrzyć się w wejściówkę na II edycję festiwalu Szczecin Beer Fest. Impreza odbędzie się w dniach 1-2 czerwca, czyli już za niewiele ponad półtora miesiąca, na szczecińskiej Łasztowni.

Dwudniowe karnety będą dostępne jedynie w przedsprzedaży. W czasie imprezy kupić będzie można jedynie bilety jednodniowe, które będą ważne w dniu skasowania. Sprzedaż wejściówek prowadzona jest za pośrednictwem strony bilety.fm bezpośrednio pod linkiem:
https://bilety.fm/pl/inne/2674-bilety-na-szczecin-beer-fest-1-2-czerwca-2018-na-nabrzezu-starowka-na-lasztowni-w-szczecinie.html

Znamy również godziny otwarcia festiwalu. W piątek, 1 czerwca, piwa będą się lały w godz. 16:00-24:00, natomiast w drugim dniu, w sobotę w godz. 12:00 – 24:00.

Przypomnę, że swoją obecność na Szczecin Beer Fest zapowiedziało 25 browarów, nie tylko z Polski, ale też z zagranicy (jak na razie wiemy o jednym: BERHET ze Słowacji).