fot. Browar  Tenczynek/Facebook

Piwa leżakowane w beczkach po whiskey Chattanooga, Jasne Pełne, Świeże i Miodowe to plany Browaru Tenczynek na najbliższą przyszłość – zdradził w rozmowie z portalem ŻycieHandlowe.com prezes browaru Zbigniew Borowy.

Muszę przyznać, że ciut się zawiodłem – szczególnie tymi trzema jasnymi propozycjami. Liczyłem na ciekawsze rozwinięcie serii klasycznej. Zdecydowanie brakuje mi w niej porteru bałtyckiego, może jakiegoś rauchbiera, ewentualnie czegoś z brytyjskiej klasyki. Najwidoczniej Tenczynek postanowił dostosować swoją ofertę do innych browarów tzw. regionalnych ;).

Poprzedni artykułTulipior oficjalnym szkłem 9WFP
Następny artykułNie żyje Marek Suliga
Nazywam się Jakub Siusta. Jestem rodowitym poli­cza­ni­nem, pocho­dzę więc z obsza­ru, które wciąż pozo­sta­je piwną pusty­nią na mapie Polski – zarów­no pod wzglę­dem dzia­ła­ją­cy­ch bro­wa­rów i ini­cja­tyw kon­trak­to­wy­ch, jak rów­nież pod wzglę­dem cie­ka­wy­ch loka­li i wyda­rzeń oko­ło­piw­ny­ch. Dlatego na moim blogu mam zamiar posta­wić na pro­mo­cję tego wszyst­kie­go, co dzie­je się w samym Szczecinie, ale także na zachod­nio­po­mor­skiej sce­nie piw­nej.