Polskie browary kraftowe oraz Stowarzyszenie Wolny Kraft i organizatorzy Warszawskiego Festiwalu Piwa włączyli się do organizowanej co roku przez warszawski multitap Chmielarnia Świątecznej Akcji Charytatywnej dla Domu Dziecka im. Marii Konopnickiej w Szklarskiej Porębie. Akcja potrwa do 20 grudnia.

Wśród darczyńców, którzy z tej okazji przygotowali piwo, gadżety i inne niespodzianki, znaleźli się: browar Artezan, browar Funky Fluid, browar Gzub, browar Harpagan, browar Incognito, browar Jana, browar Kingpin, browar Nepomucen, browar Palatum, browar Trzech Kumpli, browar Wagabunda, browar Ziemia Obiecana, Warszawski Festiwal Piwa i Stowarzyszenie Wolny Kraft.

Reklama

– Cały dochód ze sprzedaży darów przeznaczamy na rzecz Domu Dziecka im. Marii Konopnickiej w Szklarskiej Porębie – piszą na Facebooku organizatorzy akcji.

To już trzecia edycja Świątecznej Akcji Charytatywnej. W tym roku do sprzedaży, która potrwa od 6 do 20 grudnia do godz. 21:30, trafiło dwa razy więcej darów niż przed rokiem.

Wszystkie dary funkcjonują na zasadzie „ceny otwartej”, podane przez ceny to specjalnie zaniżone ceny minimalne/wywoławcze – jeśli ktoś zechce zapłacić więcej, tym więcej funduszy poleci w stronę podopiecznych domu dziecka. Przedmioty można nabyć na miejscu w lokalu lub zamówić je w dostawie.

Więcej informacji można uzyskać na profilu Chmielarni na Untappd oraz w wydarzeniu na Facebooku:
https://www.facebook.com/events/293637452048565/

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia naszego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku

Reklama