fot. kielcehandball.pl

Browar Łomża został sponsorem tytularnym drużyny Vive Kielce – 17-krotnego mistrza Polski w piłce ręcznej i zwycięzcy Ligi Mistrzów z 2016 r. Od nowego sezonu klub będzie występował w rozgrywkach pod nazwą Łomża Vive Kielce.

– Nawiązanie współpracy z najlepszym zespołem w historii polskiej piłki ręcznej to dla nas szczególny moment. Drużyna od lat dostarcza kibicom wiele powodów do dumy i osiąga wybitne rezultaty w Polsce i na świecie. Poprzez podpisanie umowy sponsorskiej chcemy wesprzeć ją w walce o kolejne wygrane i zapewnić możliwości dalszego, równie imponującego rozwoju – powiedziała Jagoda Iwańczuk, Prezes VAN PUR S.A., właściciela marki Łomża.

Reklama

Uroczyście podpisana w siedzibie kieleckiego klubu umowa sponsorska zakłada 4-letnią współpracę z możliwością jej przedłużenia. W ramach porozumienia marka Łomża będzie miała prawo do posługiwania się tytułem sponsora tytularnego, a jej logotyp umieszczony zostanie na koszulkach zawodników, którzy pierwszy mecz w nowych strojach zagrają już 14 sierpnia, podczas Memoriału Antoniego Weryńskiego w Mielcu. Logo sponsora umieszczane będzie także na bandach reklamowych podczas spotkań, ściankach konferencyjnych, autokarze zespołu oraz zaproszeniach i biletach, wykorzystywane w kanałach social mediowych drużyny, a także eksponowane będzie podczas krajowych rozgrywek PGNiG Superligi, EHF Ligi Mistrzów i w materiałach wideo przygotowywanych przez Telewizję Klubową Łomża Vive Kielce. Marka Łomża uzyska prawo do wykorzystywania wizerunku zawodników i zespołu.

Źródło: materiały prasowe

Reklama