12 lutego 2016 r. oficjalnie wystartował Chmielnik Jakubowy w formie strony internetowej. Dziś od tamtego dnia minęły dokładnie cztery lata. Jest to więc dobry moment na podsumowanie krótkie statystyk :).

Stronę internetową uruchomiłem po około trzech miesiącach mikroblogowania. I – jak się okazało – była to bardzo dobra decyzja. Od tamtego momentu opublikowałem aż 1982 teksty. Chmielnik Jakubowy odwiedziło blisko 185 tys. unikalnych użytkowników, generując ponad pół miliona odsłon. Super! Jestem z tego naprawdę dumny i wdzięczny wszystkim moim Czytelnikom, którzy regularnie tutaj zaglądają :).

To wszystko motywuje mnie do dalszej pracy – mogę obiecać, że postaram się, aby na moich łamach pojawiało się coraz więcej ciekawych, wartościowych tekstów.

Jeszcze raz dziękuję Wam za każdą wizytę na Chmielniku Jakubowym :). Dziękuję także sklepowi specjalistycznemu Chmiel – Świat Piwa ze Szczecina za lata współpracy, jak również wszystkim browarom, z którymi miałem okazję w różny sposób współpracować.

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia mojego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku