Głosowanie w plebiscycie Nagrody PSPD 1 stycznia 2020 r. ruszyło od nowa. Powodem “restartu” jest konieczność zmiany systemu, w którym można oddać swój głos z Survio na rozwiązanie firmy Google.

Zmiana jest związana z informacjami, które otrzymaliśmy od głosujących i nominowanych, że system umożliwia wielokrotne głosowanie z jednego urządzenia. Takiej sytuacji nie planowaliśmy, ponieważ każdy głosujący powinien mieć jedną możliwość wskazania swoich faworytów w pięciu kategoriach. Po analizie dotychczas oddanych głosów w systemie w naszej opinii do nieprawidłowości i nadużyć nie doszło, jednak nie jesteśmy za pomocą Survio zagwarantować rzetelności i poprawności przeprowadzenia konkursu. Przy ustawieniach ankiety wyłączyliśmy możliwość wielokrotnego wypełniania z jednego urządzenia. Jednak zabezpieczenia nie zadziałały i każdy użytkownik internetu mógł głosować wiele razy.czytamy w oświadczeniu PSPD.

Jednocześnie zmianie uległ termin zakończenia głosowania – możliwość uczestniczenia w konkursie została przedłużona o dwa dni, z 15 do 17 stycznia do końca dnia.

Uroczysta gala wręczenia nagród odbędzie się 25 stycznia 2020 r. w Cieszynie.

Link do głosowania:
https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSdE_cmXDn8x3OUnaYZvYYTu5qB5bFKSf1gZeUB5iRbpOmgnUg/viewform

Więcej na temat konkursu:
https://www.chmielnik-jakubowy.pl/ruszylo-glosowanie-w-plebiscycie-nagrody-pspd/

Jeśli jeszcze tego nie zrobiłeś/aś – zachęcam do polubienia mojego profilu na Facebooku:

  Polub Chmielnik Jakubowy na Facebooku