fot. materiały prasowe

Zapowiadana przez PINTĘ akcja crowdfundingowa właśnie ruszyła – zbiórka dostępna jest na portalu Crowdway. Za jego pośrednictwem od 6 maja można kupować akcje nowej spółki PINTA Barrel Brewing SA, która do 2021 r. chce wybudować browar, w którym produkowane będą piwa leżakowane w drewnianych beczkach, w tym także te dzikie i kwaśne.

PINTA Barrel Brewing SA środki finansowe na budowę nowego browaru chce pozyskać przede wszystkim od inwestorów, ale także przez wspomnianą wyżej akcję crowdfundingową – w ten sposób chce zebrać 4,15 miliona złotych. Minimalny pakiet zawiera 36 akcji po 9,25 złotych każda, co łącznie daje wartość 333 złotych. Zbiórka potrwa 24 czerwca. Akcjonariusze oprócz akcji i dywidendy otrzymają szereg korzyści. W zależności od wartości wpłaty, mogą liczyć na zaproszenie na zjazd inwestorów, PINTA Party, zestawy piw, vouchery i gadżety.

Inwestorów, którzy wybiorą najwyższy pakiet crowdfundingowy, zaprosimy na finansowany przez spółkę wyjazd na PINTA Hop Tour. Dotychczas w ramach tej wyprawy odwiedziliśmy Argentynę, RPA i Tasmanięmówi Ziemowit Fałat, współwłaściciel PINTA sp. z o.o.

Dla właścicieli pubów, restauracji, sklepów i hurtowni, posiadającym koncesję na sprzedaż piwa, PINTA Barrel Brewing zaplanowała też pakiet branżowy. W ramach tego pakietu spółka oferuje uwarzenie do 18 hektolitrów piwa na wyłączność dla wskazanego lokalu.

Link do zbiórki:
https://akcja.pintabarrelbrewing.pl


Przypominam, że na moim blogu trwa głosowanie na Nowość Miesiąca. W specjalnie przygotowanym formularzu można wybrać trzy najciekawsze piwa, które pojawiły się w minionym miesiącu.

Link do ankiety:
https://www.chmielnik-jakubowy.pl/glosujemy-na-nowosc-kwietnia/