10 000 odsłon

Stało się. Kolejny szklany sufit pokonany – mam tu na myśli oczywiście statystyki mojego bloga. Pierwszy raz w jego historii udało mi się przekroczyć 10 000 odsłon, a liczba unikalnych użytkowników zbliżyła się 5000. Jestem mega zadowolony i mam nadzieję, że trend wzrostowy się utrzyma. A to wszystko dzięki Wam!

Reklama

10 000 odsłon

W stosunku do września zanotowałem naprawdę spore zmiany – w liczbie sesji wzrost o ponad 30%, liczbie unikalnych użytkowników 27,5%, a liczba odsłon wzrosła o 24,5%. Wszystko wskazuje na to, że skupienie się na newsach, w tym na tych lokalnych, przynosi założony efekt i zwyczajnie się sprawdza. Pokazuje to, że to nie recenzje cieszą się na blogach największą popularnością.

Do najlepiej klikających się newsów października należały:
– Nowy Komes z Fortuny – Barley Wine! – 478 odsłon
– Wyniki konkursu Good Beer 2017 – 423 odsłony
– Wędzony porter bałtycki z Grodziska! – 390 odsłon

Przy okazji zachęcam Was do polajkowania mojego profilu na Facebooku, gdzie mam już 837 lajków :), a także do zajrzenia do innych mediów społecznościowych, z których korzystam. Wszystkie linki są dostępne w prawym górnym rogu strony.

Co miesięczne statystyki na bieżąco prezentuję >>tutaj<<.

Reklama
Poprzedni artykuł#298: Pilsweizer – Porter Galicyjski
Następny artykuł#299: ?/Piwojad – Ametyst
Nazywam się Jakub Siusta. Jestem rodowitym poli­cza­ni­nem, pocho­dzę więc z obsza­ru, które wciąż pozo­sta­je piwną pusty­nią na mapie Polski – zarów­no pod wzglę­dem dzia­ła­ją­cy­ch bro­wa­rów i ini­cja­tyw kon­trak­to­wy­ch, jak rów­nież pod wzglę­dem cie­ka­wy­ch loka­li i wyda­rzeń oko­ło­piw­ny­ch. Dlatego na moim blogu mam zamiar posta­wić na pro­mo­cję tego wszyst­kie­go, co dzie­je się w samym Szczecinie, ale także na zachod­nio­po­mor­skiej sce­nie piw­nej.