Znamy pełne wyniki odbywającego się w ramach Poznańskich Targów Piwnych Konkursu Piw Rzemieślniczego. Nie zabrakło zaskoczeń, ale też potwierdzeń długofalowej dobrej formy browarów, które wystawiły w konkursie swoje piwa. 

Do tegorocznej edycji zgłoszono 631 piw i miodów w 49 kategoriach. To o 20% więcej zgłoszeń w porównaniu z rokiem poprzednim. 10 medali zdobył Browar Trzech Kumpli.

Poniżej pełne wyniki konkursu:

KRAFT ROKU 2018: 
Janusz Moczywąs“- Mateusz Waszczuk i Filip Lis – Browar Waszczukowe

Wyniki w poszczególnych kategoriach:

  1. Brytyjskie Ale (9-15º Plato)
    Miejsce I: “b x L” – Tomasz Michalski – Brovca
    Miejsce II:
    Miejsce III:

    2. Mocne Ale (15-30º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II:
    Miejsce III: “Basior“- Adam Śmiglak- Browar Łąkomin

    3. Dry Stout (9-15º Plato)
    Miejsce I: “Proboszcz” – Borys Banasiak- Antybrowar
    Miejsce II: “American Black” – Adam Żemetro i Artur Puszkarczuk – Browar Miejski Sopot
    Miejsce III:” Liberty Stout” – Wojciech Frączyk – Browar Widawa

    4. Sweet Stout (10-18º Plato)
    Miejsce I: “Barakito” – Piotr Domański – Browar De Facto
    Miejsce II: “Muffin” – Paweł Teodorczyk i Paweł Świdniewicz – Piwojad
    Miejsce III: “Sweet Porter Podborze” – Tomasz Dudziński – Browar Podborze

    5. Stout/Porter z dodatkami
    Miejsce I: “Almond Coffecat” – Łukasz Rokicki i Andrzej Miler – Browar Rockmill
    Miejsce II: “Beerlab Discoveries Tonka Stout” – Dawid Głuszczyński i Artur Jakubiak – Browar Beerlab
    Miejsce III: “Green Stout” – Przemek Baranowski – Browar Green Head 

    6. Mocny Stout/Porter (15-20º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II: “Imperialny Stout Owsiany” – Igor Omelianenko i Taras Hupalo – Mazurski Browar
    Miejsce III: “Leśny Krecik” – Adam Śmiglak – Browar Łąkomin

    7. Imperialny Stout/Porter (> 20º Plato)
    Miejsce I:  “Latający Holender” – Janusz Golisowicz – Browar Spółdzielczy
    Miejsce II: “Desmotis” – Łukasz Rokicki i Andrzej Miler – Browar Rockmill 
    Miejsce III: “Po Godzinach RIS” – Roman Kotlewski i Paweł Kozica – Browar Amber

    8. Imperialny Stout/Porter leżakowany w drewnie (> 20º Plato)
    Miejsce I: “Potion #2” – Mateusz Górski – Brokreacja
    Miejsce II: “Halo Moskwa? Tu Jamajka” – Michał Krupa – Browar Bazyliszek
    Miejsce III: ” Ristafa” – Mateusz Jachimczak – Browar Kazimierz

    9. Klasyczny Porter Bałtycki (18-22º Plato)
    Miejsce I: “652 m.n.p.m” – Łukasz Jajecznica – Browar Podgórz
    Miejsce II: ” Komes Porter” – Krzysztof Panek – Browar Fortuna
    Miejsce III: “Porter Cieszyński” – Dominik Szczodry – Browar Zamkowy Cieszyn

    10. Specjalny Porter Bałtycki (>18º Plato)
    Miejsce I: “Baltic Smoked Porter 24” – Wojciech Frączyk – Browar Widawa
    Miejsce II: “Gwiazda Północy” – Jakub Piesio – Browar Maryensztadt
    Miejsce III: “Angel of Temptation” – Michał Kopik – Browar Kingin

    11. Porter Bałtycki leżakowany w drewnie (>18º Plato)
    Miejsce I:  “Brovaria Porter Barrel Aged” – Maciej Paszkowski i Tomasz Przybylski – Brovaria
    Miejsce II: “Porter Noster Cognac Barrel Aged” – Tomasz Starczewski – Browar Czarna Owca
    Miejsce III: “Sus Scrofa in Occidente Fero” – Adam Śmiglak – Browar Łąkomin

    12. American Pale Ale (10-15º Plato)
    Miejsce I: “Labitytm”  – Mateusz Kupracz – Browar Nepomucen 
    Miejsce II: “Mazurskie IPA” – Igor Omelianenko i Taras Hupalo – Mazurski Browar
    Miejsce III: “APA” – Piotr Świerzko i Bartosz Rutkowski – Browar Prost

    13. Summer/Blonde Ale (10-14º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II:
    Miejsce III: “American Beauty” – Piotr Sosin i Andrzej Miler – Browar Trzech Kumpli

    14. American Wheat (10-14º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II: “American Wheat Rajców” – Łukasz Mila i Tomasz Szczukiewcz – Browar Piwnica Rajców 
    Miejsce III:

    15. American Amber & Brown Ale (10-20º Plato)
    Miejsce I: “Green Party” – D. Połeć, K.Wałęka, P. Baranowski – Browar Green Head
    Miejsce II: “Serce dębu” – Adam Czogalla – Browar Perun
    Miejsce III: “Luzy Rajtuzy”  – Łukasz Jajecznica – Browar Podgórz

    16. Session IPA (<14º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II: “Oto Mata IPA” – Ziemowit Fałat – Browar Pinta
    Miejsce III: “Piece of Cake” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli

    17. West Coast IPA (14-18º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II: “Tropical Strom IPA”- Wojciech Frączyk – Browar Widawa
    Miejsce III: “Califia” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli

    18. East Coast IPA (14-18º Plato)
    Miejsce I: “Native American” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli
    Miejsce II:
    Miejsce III: “Tenczynek “p” IPA” – Sebastian Jabłoński – Browar Tenczynek

    19. New England IPA (13-18º Plato)
    Miejsce I: “I Had A Dream” – Łukasz Rokicki i Andrzej Miler” – Browar Rockmill
    Miejsce II: “Pan iPani” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli
    Miejsce III: “Londoner” – Tomasz Michalski – Brovca

    20. Milkshake IPA
    Miejsce I: “Amadeo” – Michał Kopik – Browar Kingpin
    Miejsce II: “Mangoł” – Mateusz Jachimczak – Browar Kazimierz
    Miejsce III: “Pina Colada Milkshake IPA” – Sławomir Zakrzewski i Krzysztof Juszczak – Browar Jan Olbracht Rzemieślniczy

    21. White IPA (14-18º Plato)
    Miejsce I: “Ryżowe IPA” – Marcin Jędrzejewski i Aleksander Helman – Stary Browar Rzeszowski
    Miejsce II: “Grodziska White IPA” – Magda Hutniczak i Lidia Stępień – Browar Grodzisk
    Miejsce III: “Spaniel White IPA” – Paweł Kąkol i Łukasz Szwed – Browar Złoty Pies

    22. Black IPA (14-22º Plato)
    Miejsce I: “Awaria zasilania” – Jarek Ośka i Michał Pater – Browar Zakładowy
    Miejsce II: ” Cold Crash” – Łukasz Kojro – Browar Palatum
    Miejsce III: “Blackcyl” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli

    23. Imperial IPA (>18º Plato)
    Miejsce I: “Imperial IPA” – Dawid Zamora – Browar Jana
    Miejsce II:
    Miejsce III: “Pan iPani Double” – Piotr Sosin- Browar Trzech Kumpli

    24. Inne IPA (14-22º Plato)
    Miejsce I: “Żytno” – Mateusz Jachimczak – Browar Kazimierz
    Miejsce II: “Żytnie IPA” – Dawid Zamora – Browar Jana
    Miejsce III:

    25. Polskie Ale (10-22º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II: “No To Hop” – Mateusz Kupracz – Browar Nepomucen 
    Miejsce III: “Klasyka Waszczuków -Polish Pale Ale” – Mateusz Waszczuk i Filip Lis – Browar Waszczukowe

    26. Grodziskie
    Miejsce I: “Piwo W Stylu Grodziskie” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli
    Miejsce II:
    Miejsce III:

    27. Hefeweizen (10-15º Plato)
    Miejsce I: “Pszeniczniak” – Roman Kotlewski i Paweł Kozica – Browar Amber
    Miejsce II:  “Tenczynek Pszeniczne” – Sebastian Jabłoński – Browar Tenczynek
    Miejsce III:

    28. Inne Bawarskie Pszeniczne i Żytnie (10-20º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II:
    Miejsce III:

    29. Witbier
    Miejsce I: “Warmia Witbier” – Daniel Duda i Daniel Górecki – Browar Warmia
    Miejsce II: “La Rana Dorada Gran Cru” – Brad Kraus – La Rana Dorada
    Miejsce III:

    30. Belgijskie Ale (10-18º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II:
    Miejsce III: 

    31. Belgijskie Mocne Ale (16-24º Plato)
    Miejsce I: “Komes Potrójny Złoty” – Krzysztof Panek – Browar Fortuna
    Miejsce II:
    Miejsce III: “Belgijski Byk” – Adam  Śmiglak – Browar Łąkomin

    32. Saison (10-18º Plato)
    Miejsce I: “Otwarcie Sezonu” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli
    Miejsce II: “Saison” – Michał Zieliński – Browar Incognito
    Miejsce III: “Szczyt Sezonu” – Piotr Sosin – Browar Trzech Kumpli

    33. Czeski Jasny Lager (9-14º Plato)
    Miejsce I: “Klasyka Waszczuków – Desitka” – Mateusz Waszczuk i Filip Lis – Browar Waszczukowe
    Miejsce II: ” Czeski Pils Cieszyński” – Frantisek Sikora – Browar Zamkowy Cieszyn
    Miejsce III: “Rodowite Pils” – Grzegorz Garniec i Krzysztof Zawlik – Doctor Brew

    34. Niemiecki Jasny Lager ( 10-14º Plato)
    Miejsce I: “Janusz Moczywąs”– Mateusz Waszczuk i Filip Lis – Browar Waszczukowe
    Miejsce II: “Pils” – Tomasz de Weyher – Browar Wyszak
    Miejsce III:

    35. Inny Jasny Lager (10-22º Plato)
    Miejsce I: “AHOP” – Piotr Świerzko i Bartosz Rutkowski – Browar Prost
    Miejsce II: “Simcoe Pils” – Wojciech Frączyk – Browar Widawa
    Miejsce III: “Riders on the hops” – Paweł Fityka – Minibrowar Reden Chorzów

    36. Bursztynowy Lager (10-16º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II: “Bursztynowe” – Maciej Smolicki – Bielawska Wytwórnia Napojów 
    Miejsce III: “Marcowe” – Marcin Jędrzejewski i Aleksander Helman – Stary Browar Rzeszowski

    37. Ciemny Lager (10-15º Plato)
    Miejsce I: 
    Miejsce II: “Piaseczyńskie Ciemny Lager”– Artur Jakubiak i Dawid Głuszczyński – Beerlab
    Miejsce III: “Ełckie”- Igor Omelianenko i Taras Hupalo – Mazurski Browar

    38. Koźlak (>16º Plato)
    Miejsce I: “Tenczynek Bock” – Sebastian Jabłoński – Browar Tenczynek
    Miejsce II:
    Miejsce III:

    39. Sour Ale
    Miejsce I:  “Flanders Red Ale Red Wine Barrel Aged” – Wojciech Piasecki – Browar Port Gdynia
    Miejsce II: “Jose”  – Mateusz Kupracz – Browar Nepomucen 
    Miejsce III: “Haandbakk” – K.Kulpa, R. Petersen i M.Anzolin – Haandbryggeriet

    40. Sour Ale z owocami
    Miejsce I: 
    Miejsce II: “Fruttato Peach” – Karol Kołodziejski – Browar Brodacz
    Miejsce III: ” Porzeczkowy Joe” – Jan Gadomski i Aleksander Hurko – Browar Monsters

    41. Brett Ale
    Miejsce I: 
    Miejsce II: “RIS Brett Rum Barrel Aged” – Roman Pękała i Michał Semrau – Przystanek Tleń
    Miejsce III: “Brett Pale Ale” – Roman Pękała i Michał Semrau – Przystanek Tleń

    42. Piwo dymione
    Miejsce I: “Imperialny Nafciarz Laphroaig Barrel Aged” – Mateusz Górski – Brokreacja
    Miejsce II: “Rauchbock” – Tomasz de Weyher – Browar Wyszak
    Miejsce III:

    43. Piwo z owocami
    Miejsce I: “Victoria” – Łukasz Kojro i Dariusz Piecuch – Browar Palatum
    Miejsce II: “Frutal” – Michał Kordek – Warsztat Piwowarski
    Miejsce III: “Pszeniczne z brzoskwinią” – Michał Bukowski – Browar In Brand

    44. Piwo z miodem
    Miejsce I: “1423”- Mateusz Cichał – Browar Piwoteka
    Miejsce II: “Piernikowe” – Mirosław Gałka i Adam Lerke –  Browar Jan Olbracht Staromiejski
    Miejsce III: “Miodowe” – Jarosław Ogórkiewicz – Browar Kościerzyna

    45. Piwo z warzywami
    Miejsce I: “Blada Marija” – Łukasz Gustkiewicz i Tomasz Syguła – Piwowarownia
    Miejsce II: “Dyniowe” – Marcin Jędrzejewski i Aleksander Helman – Stary Browar Rzeszowski
    Miejsce III: “Brovaria Dyniowe” – Maciej Paszkowski i Tomasz Przybylski – Brovaria

    46. Piwo z dodatkami
    Miejsce I:  “Imbryczek destrukcji”– Krzysztof Juszczak – Browar Harpagan
    Miejsce II: “Wędzona Śliwka” – Jakub Nożewnik – Browar Sady
    Miejsce III:

    47. Wood & Barrel Aged Beer
    Miejsce I: “Legenda Króla” – Mirosław Gałka i Adam Lerke – Browar Jan Olbracht Staromiejski
    Miejsce II: “Sour Passion Fruit Wild Ale Rum Barrel Aged” – Roman Pękała i Michał Semrau – Przystanek Tleń
    Miejsce III: “Old Ale BA Whisky Slyrs” – Krzysztof Kula i Jarosław Sosnowski – Browar Birbant

    48. Piwo niskoalkoholowe i bezalkoholowe
    Miejsce I: “Berlin-Air Weisse” – Paweł Woźny – Browar wBrew
    Miejsce II: “Piaseczyńskie APA Zero” – Dawid Głuszczyński – Browar Beerlab
    Miejsce III: “Miłosław Bezalkoholowe IPA” – Marcin Ostajewski – Browar Fortuna

    49. Piwne specjalności
    Miejsce I: “Sourtime Mango Imperial IPA” – Jakub Piesio – Browar Maryensztadt
    Miejsce II: “Wheat IPA” – Dawid Zamora – Browar Jana
    Miejsce III: “Wymrażany 652 m. n.p.m.” – Łukasz Jajecznica – Browar Podgórz

    50. Cydr
    Miejsce I: nie przyznano
    Miejsce II: nie przyznano
    Miejsce III: nie przyznano

    51. Miód pitny
    Miejsce I: “Blacklabel Norsemet” – Alexander Eckert – Metsiederei Eckert
    Miejsce II: “Midus Kunigaiksciu” – Erikas Augustinavicius – MB Susves Midus
    Miejsce III: “Miód Pitny Dwójniak AM” – Marcin Jaros – Pasieka Jaros