Druga warka american pale ale Motör Karma zostaje wycofana z rynku – taką decyzję podjął Browar Kingpin na podstawie sygnałów, według których z piwem dzieje się coś złego. Dotyczy to butelek z datą przydatności do spożycia do 01.03.2018 r. Browar za pośrednictwem swojego Facebooka zwrócił się do konsumentów z prośbą o wstrzymanie się z zakupem tej partii piwa, a tym, którzy już je kupili, umożliwia jego zwrot w określonych lokalach, których listę zamieszczam w rozwinięciu artykułu.

Niestety nie poinformowano o szczegółach wady, która pojawiła we wspomnianej wyżej partii. Na szczęście dla Kingpina druga warka tego piwa wysłana została jedynie do czterech miast, dlatego we wspomnianym w leadzie fejsbukowym wpisie wskazano po jednym z tamtejszych multitapów, które do końca czerwca będą przyjmować zwracane przez konsumentów piwo. W ramach rekompensaty, w zamian za zostawioną w jednym z poniższych pubów butelkę otrzymać powinniście dowolne duże piwo z Browaru Kingpin.

Reklama

Lista pubów, w których można wymienić butelki drugiej warki Motör Karma:
– Katowice – Kontynuacja
– Warszawa – Kufle i Kapsle
– Poznań – Piwna Stopa
– Wrocław – Kontynuacja

Dla Browaru Kingpin jest to pierwsza tego typu sytuacja od początku jego działalności. W związku z tym jego ekipa bardzo serdecznie wszystkich, którzy zakupili wadliwe piwo, które nie spełniło pokładanych w nim oczekiwań.

Przypomnę, że w ostatnim czasie na podobną akcję zdecydował się Doctor Brew, który wycofał z rynku, z uwagi na mocne przegazowanie i wysokie prawdopodobieństwo granatów, swoje bezalkoholowe piwa – BeFree oraz BeFree Truskawka.

Reklama